Naturli

Sme NATURLI'. Rastlinné jedlo robíme už od roku 1988 - chuťovo vyladené, 100% rastlinné alternatívy tradičných živočišnych produktov. Vyskúšajte sami a zažite tú ZMENU. Vyskúšajte raz týždenne "mäso-pôst". Staňte sa súčasťou udržateľného sveta! BE THE CHANGE

Stravovacie návyky sa menia, záujem Slovákov o produkty z rastlín neustále rastie. Preto prichádzajú NATURLI' aj na slovenský trh. Prečo "mäso-pôst" raz týždenne? Pretože menej mäsa neuškodí. Zníženie jeho podielu v strave má radu pozitivních účinkov. "Mäsožravec" alebo "flexitarián"? Motiváciou strávníkov je zmena: životného štýlu, jedálničkov, postoja k udržateľnosti. Aj zmena môže skvele chutiť!

Prečo mať v ponuke pokrmy na rastlinnej báze?

Pretože oslovíte viac strávníkov. Vegáni, flexitariáni (tí, ktorí sa vedome rozhodli obmedziť spotrebu mäsa) i vegetariáni, všetci čakajú, až im ponúknete niečo naozaj nové - 100% rastlinné produkty so skvelou chuťou, vôňou aj vzhľadom. Jednoducho gurmánsky zážitok!

KONEČNE U NÁS! Prečo sú produkty NATURLI' tak dobré?

1) Majú vyladenú chuť a na tanieri skvele vyzerajú
2) Výživovo sú zrovnateľné s mäsovými variantami
3) Neobsahujú žiaden lepok
4) Možné je ich použiť v širokej škále pokrmov


Výrobky NATURLI' sú hlboko mrazené, vždy po ruke pripravené k použitiu - jednoducho na panvici alebo v konvektomate. Za pár minut tak hosťom ponúknete chutné a ľahké jedlo.

Naturli produkty

Naturli recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk