Nestrácajte čas ani vitamíny

Zdravé české mrazené: rýchlo spracované, rýchlo uvarené

Viete, že taký špenát stratí po týždni v chladničke 75 % vitamínu C? Po štyroch dňoch uskladnenia pri izbovej teplote ho dokonca stratí úplne. Ako najšetrnejší spôsob spracovania sa javí mrazenie, vďaka ktorému si ho uchová 70 %. Celá akcia „z poľa do mraziarne“ trvá len niekoľko minút. Práve tie zohrávajú kľúčovú úlohu pre zachovanie tohto významného vitamínu.

Okrem vysokého obsahu zdraviu prospešných látok prináša do vašej kuchyne jednoduchosť použitia, úsporu nákladov na pracovnú silu aj odpadové hospodárstvo, a v neposlednom rade taktiež pestrú paletu chutí, farieb a tvarov, ktorú ocenia hlavne vaši detskí stravníci. Staňte sa hrdinmi zdravej kuchyne!


Utorok, 1. september 2020

Český výrobca

Dione a Agrimex sú pôvodom české značky kvalitnej zmrazenej zeleniny a ovocia, ktoré uspokoja všetky typy gastronomických prevádzok. Rad Dione ponúka výberové produkty vhodné vtedy, keď chcete svojim hosťom dopriať za zodpovedajúcu cenu to najlepšie po celý rok. Značka Agrimex je tak ideálnou voľbou pre tých z vás, ktorí pracujete s kvalitou, ale zároveň musíte sledovať svoje vstupné náklady.

Náš výrobný závod sídli v stredných Čechách v Panenských Břežanech, a to vôbec nie je náhoda.

Spracované pár hodín po zbere

Z poľa to k nám trvá v niektorých prípadoch totiž len pár minút. Strategická poloha nášho moderného spracovateľského závodu blízko pestovateľom nám umožňuje ponúkať hotové produkty Dione a Agrimex napríklad už po 3 hodinách od zberu.


Starostlivý výber a moderné technológie

Čerstvú zeleninu a ovocie spracovávame ihneď po príchode do Panenských Břežan. Po starostlivej selekcii, kedy vyberáme tie najkvalitnejšie a veľkostne rovnaké kúsky, zeleninu a ovocie umyjeme a následne hneď šokovo zmrazíme. Vďaka tomu si naše produkty zachovávajú charakteristickú chuť, farbu, vôňu a vysoký obsah zdraviu prospešných látok. Môžeme tak hovoriť o tom, že naše zmrazené produkty sú veľakrát ešte čerstvejšie ako "čerstvé".

Bez umelých látok či prísad

Pri spracovaní navyše nepoužívame žiadne umelé konzervanty, farbivá či stabilizátory. Nechajte sa preto inšpirovať niektorými z nižšie uvedených receptov a produktov. Hlavne deti si pochutnajú na pestrých pokrmoch kypiacich zdravím a vy budete spokojní vďaka plneniu požiadaviek na skladbu spotrebného koša.

Produkty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk