Hamé

Pod značkou Hamé nájdete bohatú škálu obľúbených výrobkov, ktoré vám ušetria čas s prípravou jedla. Hotové jedlá, kečupy, paštéty a pomazánky, mäsové konzervy, džemy, kompóty, sterilizovaná zelenina a rybie konzervy - to všetko nájde využitie v profesionálnych kuchyniach, hoteloch a reštauráciách, v inštitučnom stravovaní a na pultoch veľkoobchodov.

Hamé, to sú predovšetkým predpripravené hotové pokrmy. Hamé si zakladá na používaní kvalitných surovín a vyváženej chuti hotových produktov. Preto sú častým pomocníkom v profesionálnych kuchyniach, hotelových reštauráciách aj v školských jedálňach. Máte k dispozícii skvelé produkty pre prípad, že na varenie nemáte dostatok času, ale napriek tomu chcete pripravovať kvalitné a poctivé jedlá. Hamé ponúka tiež najrôznejšie paštéty a pomazánky, džemy a sterilizovanú zeleninu.

Všetko môžete skonzumovať priamo po otvorení, ale jednotlivé produkty Hamé môžete využiť zároveň na prípravu skutočných delikates. Celá rada produktov je k dispozícii aj v jednoporciových baleniach a sú tak skvelým riešením najmä pre raňajkové švédske stoly v hotelových reštauráciách aj školských jedálňach a ďalších inštitučných prevádzkach. Nechajte sa inšpirovať našimi receptami s produktami Hamé.

Chystáme pre vás kompletný online katalóg výrobkov Hamé. Medzitým si môžete stiahnuť aktuálny katalóg tu

 

Hamé produkty

Zobraziť ďalšie produkty Hamé

Hamé recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk