OTMA

Pod prémiovými značkami OTMA a OTMA GURMÁN sa skrývajú kečupy rôznych druhov a vynikajúcej kvality, ale aj hotové omáčky, prílohové studené (grilovacie) omáčky, paradajkové pretlaky a pyré. Kečupy Otma sú vyrábané z kvalitných a správne vyzretých paradajok podľa tajnej receptúry, vyladené podľa chuti našich zákazníkov. Kečupy značky Otma Gurmán obsahujú vysoký podiel paradajok, sú bez konzervačných látok a ľahko sa dávkujú.

Bez kečupu a najrôznejších paradajkových omáčok si mnohí z nás nedokážu varenie, ale predovšetkým grilovanie, vôbec predstaviť. A profesionálni kuchári aj kuchári v inštitučnom stravovaní to majú rovnako. Aby boli kečupy a omáčky chutné, je potrebné na výrobu použiť len dobre vyzreté paradajky. Len tie dodávajú výrobkom jedinečnú chuť.

V závodoch OTMA si toto uvedomujú, a preto využívajú tradičné receptúry a starostlivo vybraté paradajky. Kečupy a omáčky od Otmy sú tak plné chuti a môžu byť skvelým pomocníkom pri varení doma i v kuchyniach skutočných profesionálov. Pre reštaurácie a školské jedálne sú pripravené výhodné balenia vo väčšom objeme, ale stále je zachovaná vysoká kvalita.

 

OTMA produkty

OTMA recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk