Vitana

Varíme s chuťou - už viac ako 100 rokov. Vitana je jednou z najznámejších potravinárskych značiek na českom a slovenskom trhu. Našou špecialitou sú predovšetkým dehydrované a predpripravené potraviny a ochucovadlá. Okrem tradičných dehydrovaných polievok ponúkame tiež bujóny, tekuté korenie, omáčky, minútky, korenie a koreniace zmesi, ryžu, strukoviny, cestoviny, knedle a zemiakové výrobky. Vitana je rovnako silnou značkou pre múčniky a prípravky na pečenie.

Vitana prešla v posledných 20 rokoch veľkým vývojom. Na výrobu svojich výrobkov používa kvalitné suroviny od preverených dodávateľov a veľmi dbá na prirodzenú a vyváženú chuť potravín a pokrmov. Zároveň vďaka vychytaným produktom je Vitana častým a overeným pomocníkom aj vo veľkých profesionálnych kuchyniach a jedálňach najrôznejších inštitúcií. Kuchári s produktmi od Vitany ušetria veľa času, jedlo je napriek tomu veľmi chutné, a pritom je zachovaná aj toľko požadovaná kvalita jedla. Nechajte sa inspirovať receptami s produktmi nielen od Vitany, tipmi a trendmi zo sveta gastronómie.

Vitana vám teda uľahčí varenie nielen pokiaľ vám nezostáva čas, ale taktiež v prípade, že chcete pripravovať pre svojich hostí pokrmy podľa najnovších kulinárskych trendov a zakladáte si na kvalite použitých surovín. Prináša vám produkty pre vynikajúce jedlá s garantovanou kvalitou do kuchýň skutočných profesionálov, do reštaurácií aj inštitučných prevádzok. Nasledujte tieto najnovšie gastronomické trendy a vyskúšajte novinky od Vitany aj vy! Výber je skutočne široký.

Vitana produkty

Zobraziť ďalšie produkty Vitana

Vitana recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk