Znojmia

Domácu chuť nálevu podľa utajeného receptu nie je možné ničím nahradiť. Okrem tradičných obľúbených nakladaných uhoriek nájdete pod značkou Znojmia tiež ďalšie výberové produkty ako kapusta, hrášok, kukurica, baranie rohy, lečo, zeleninové šaláty atď. Zelenina Znojmia - vždy dobre naložená!

Znojmia nie sú iste len uhorky, ale množstvo ďalších druhov zeleniny. Uhorky sú tradičné, ale aj ostatná zelenina môže skvele doplniť pokrmy ako príloha k mäsu či cestovinám, servírovať ju môžete na obložené taniere alebo pridávať do šalátov či pomazánok. V sekcii recepty nájdete tipy z kuchýň profesionálov, kde nakladaná zelenina hrá jednu z hlavných úloh. Znojmia si zakladá na tradičných receptúrach a starostlivo vybraných surovinách, ako je vyhlásený český bzenecký ocot PIKA. Vy tak máte na výber produkty, kde je zachovaná prirodzená chuť zeleniny, ktorú dopĺňa jedinečná kombinácia korenia.

Nakladaná zelenina je často využívaná v kuchyniach profesionálov aj v školských jedálňach. Pre profesionálnych kuchárov sú pripravené veľkoobjemové balenia celej rady produktov Znojmia. Moderné gastronomické trendy zahŕňajú najrôznejšie druhy nakladanej zeleniny, objavte ich kúzlo a chuť aj vy.

Viac o histórii a hodnotách značky Znojmia si môžete prečítať tu.

Znojmia produkty

Zobraziť ďalšie produkty Znojmia

Znojmia recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk