Lutosa

Lutosa - to je viac ako len zemiaky. Originálne belgické zemiakové prílohy tej najvyššej kvality vyrábané už od roku 1935 dodávame do profesionálnych kuchýň v neprebernej škále produktov. Doprajte svojim hosťom pravé belgické hranolky!

Lutosa, to nie sú len hranolky, ale tiež krokety, kaše, gratinované zemiaky a veľa ďalšieho. To všetko môžete servírovať svojim hosťom, pretože zemiaky sú už tradične neoddeliteľnou súčasťou našich jedálničkov. Často bývajú doporučované aj pri dietách, pretože aj napriek vysokému obsahu sacharidov, obsahujú oproti cestovinám oveľa menej sušiny a teda aj energie.

Pre Lutosu sú zemiaky skutočná vášeň. Preto si zakladá na starostlivom výbere zemiakov, šetrných procesoch spracovania a uchovávania produktov. Dôležité je tiež servírovanie. Každému chutia iné hranolky a tak svojim zákazníkom Lutosa prináša najrôznejšie veľkosti aj tvary hranoliek. Vyberte si aj vy a prekvapte hostí vašej reštaurácie!  Lutosa je tou najlepšou voľbou zo sveta zemiakov, a teda aj logickou voľbou profesionálnych kuchárov.

Chystáme pre vás kompletný online katalóg výrobkov Lutosa. Medzitým si môžete stiahnúť aktuálny katalóg tu.

Lutosa produkty

Lutosa recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk