Reštartuj s nami svoju reštauráciu

Varíme rýchlo, dobre a za super cenu

"Obľúbené značky na jednom stole", to je náš koncept na reštartovanie napríklad práve vašej reštaurácie. Vieme, že si prešla neľahkým obdobím, ale rovnako ako bájny vták Fénix aj vaša reštaurácia opäť vstane z popola. A my jej (a vám) k tomu chceme pomôcť.

Nižšie nájdete prehľad vybraných produktov a receptov modernej kuchyne, ktoré vám poslúžia k inšpirácii pri novom štarte vášho reštauračného podnikania.


Piatok, 1. máj 2020

Polievka je základ

S našimi vývarmi zvýrazníte chuť svojich poctivých polievkových základov. Umožní vám pripraviť jednoduché polievky práve vtedy, keď prichádza na ne objednávka. K tomu pridajte polievkové bylinky a závarky od Vitany alebo polievkovú zeleninu Dione. Hostia sa už zbiehajú!

Ponuku vývarov a polievok nájdete tu


Dajte tomu šťavu

Omáčky a šťavy - kto by ich nemiloval. Doprajte svojim hosťom dokonale hladké a chutné prelivy ku všetkým druhom mäsa, pri akejkoľvek príležitosti. Klasický španielsky vtáčik alebo sviečková určite nechýbajú vo vašom menu - zabodujte ale tiež skvelými steakovými šťavami na báze demi glace.

Ponuku omáčok a štiav nájdete tu


Knedľo, zelo, a tak ďalej

Bez príloh to v našej kuchyni jednoducho nejde. My v Orkle to vieme, a tak vám ponúkame všetko, čo si len viete predstaviť k mäsitým pokrmom. Od moravskej kapusty po talianske gnocchi, od domáceho špenátu po indickú ryžu - celý svet sa zíde pri stole vo vašej reštaurácii.

Ponuku príloh nájdete tu


Korenie nad zlato

Nielen soľ je nad zlato. Naše preslávené koreniace zmesi a prípravky oceníte vždy, keď potrebujete zvýrazniť chuť podávaných pokrmov. Výborne sa dávkujú a sú hneď po ruke. Jednoducho dochuťte mäso, polievky alebo omáčky. Pretože Slováci milujú výrazné.

Ponuku korenín a byliniek nájdete tu


Rozpáľte to pred hosťami

Moderná domáca reštaurácia sa už bez poriadnej grilovačky nezaobíde. Usporiadajte zákazníkom jedinečné chuťové predstavenie v hlavnej úlohe s vybranými produktami značky Chef Club - samozrejme spolu s vyzretým mäsom a šikovnými rukami šéfkuchára. Bravó!

Ponuku značky Chef Club nájdete tu


Vždy vynikajúco naložené

Znojmia, Hamé a OTMA, to sú dlhoroční "verní" reštauračných stolov - odteraz pod hlavičkou Orkla Foods. Žiadny burger, žiadne pečené koleno, žiadne znojemské stehno se bez nich nezaobíde. Naše vyhlásené uhorky sú vždy dobre naložené, rovnako ako budú vždy spokojní vaši zákazníci.

Ponuku sterilizovanej zeleniny nájdete tu

 

Produkty

Vyzkoušejte

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk