Múčniky (nie len) pre školákov

Kto by nemal rád sladkosti? Deti ich priam zbožňujú! Vhodný múčnik je tou správnou bodkou za výborným jedlom. Z našej ponuky si určite vyberiete, Orkla Food Service vám totiž ponúka širokú škálu múčnikov i produktov pre ich dotvorenie. A pokiaľ máte radi sladké aj ako hlavný chod, určite vyskúšajte naše lievance či palacinky.

Nechajte se inšpirovať niektorým z našich výrobkov alebo priložených receptov.


Pondelok, 1. jún 2020

Zmesi pre prípravu múčnikov

Buchty ako od babičky alebo viedenská torta ako od Sachera, to všetko môžete jednoducho predávať svojim strávníkom. A nikomu sa nebude chcieť čakať až na dezert!

Ponuku sypkých zmesí nájdete tu


Sladké pokrmy a pudingy

Čo by boli buchtičky bez "šódó"? Naše krémy a pudingy vykúzlia blažený úsměv nie len na tvárach detských strávníkov - chutia totiž presne ako vtedy u babičky!

Ponuku sladkých pokrmov nájdete tu


Džemy a lekváre

Základ pre výrobu našich džemov a lekvárov tvorí kusové ovocie. Vďaka svojej menej tuhej konzistencii sa hodí nie len k natretiu na pečivo, palacinky alebo lievance, ale aj k dotvoreniu múčnikov a dezertov. Naše džemy voňajú slnkom, ochutnajte!

Ponuku džemov a lekvárov nájdete tu


Ovocné náplne a zmesi

Naše ovocné zmesi a náplne majú hladkú, avšak tuhšiu neroztekavú konzistenciu, vďaka kterej si získali širokú obľubu všetkých pekárov. Pre ich výrobu používame jemno pasírovanú ovocnú dreň. Protože vieme, čo vaše buchty chcú!

Ponuku ovocných náplní nájdete tu


Orieškové náplne

Arašídovú alebo orieškovú? Jemnú krémovú konzistenciu našich náplní oceníte všade tam, kde je potreba použít nugátovú príchuť - čo tak napríklad palacinky alebo lievance so šlahačkou?

Ponuku orieškových náplní nájdete tu


Kompóty

Naše kompóty a ovocné koktejly, vyrábané z prvotriedneho ovocia a obľúbené zákazníkmi predovšetkým pre svoju intenzívnu chuť, dodajú vašim múčnikom sladkú korunu. Kompóty Hamé - ako práve natrhané!

Ponuku kompótov nájdete tu


Mrazené hotové múčniky

Krehké mrazené záviny a lievance z partnerských chránených dielní v sebe spájajú tradičný ručný postup prípravy, kvalitné suroviny a jednoduchosť prípravy aj servírovania. Dezert nepečený, ihned pripravený!

Ponuku mrazených hotových múčnikov nájdete tu


Mrazené ovocie

Čo by to bolo za múčník, keby na ňom chýbalo lahodné ovocie? Ozdobte svoje dezerty vybranými zmesami lesných alebo zahradných plodov. Dione - mrazivo dobré!

Ponuku mrazeného ovocia nájdete tu

Kuchárka k stiahnutiu

Sladkú kuchárku plnú receptov na exkluzivne múčniky Heleny Fléglovej, cukrárky Národného tímu Asociácie kuchářov a cukrárov ČR, si môžete stiahnúť tu

 

Produkty

Vyzkoušejte

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk