Naše značky

Vitana

Varíme s chuťou - už viac ako 100 rokov. Vitana je jednou z najznámejších potravinárskych značiek na českom a slovenskom trhu. Našou špecialitou sú predovšetkým dehydrované a predpripravené potraviny a ochucovadlá. Okrem tradičných dehydrovaných polievok ponúkame tiež bujóny, tekuté korenie, omáčky, minútky, korenie a koreniace zmesi, ryžu, strukoviny, cestoviny, knedle a zemiakové výrobky. Vitana je rovnako silnou značkou pre múčniky a prípravky na pečenie.

Prezri značku

Hamé

Pod značkou Hamé nájdete bohatú škálu obľúbených výrobkov, ktoré vám ušetria čas s prípravou jedla. Hotové jedlá, kečupy, paštéty a pomazánky, mäsové konzervy, džemy, kompóty, sterilizovaná zelenina a rybie konzervy - to všetko nájde využitie v profesionálnych kuchyniach, hoteloch a reštauráciách, v inštitučnom stravovaní a na pultoch veľkoobchodov.

Prezri značku

Chef Club

Jednoducho lepšie jedlo. Chef Club je unikátny gastronomický koncept, prinášajúci moderné kulinárske trendy do profesionálnych kuchýň. Dodávame vám tie najkvalitnejšie produkty overené skutočnými majstrami gastronómie a spolu s nimi tiež inšpiráciu, kreativitu a efektivitu.

Prezri značku

Znojmia

Domácu chuť nálevu podľa utajeného receptu nie je možné ničím nahradiť. Okrem tradičných obľúbených nakladaných uhoriek nájdete pod značkou Znojmia tiež ďalšie výberové produkty ako kapusta, hrášok, kukurica, baranie rohy, lečo, zeleninové šaláty atď. Zelenina Znojmia - vždy dobre naložená!

Prezri značku

Natur

Rada výrobkov pod značkou Natur spĺňa náročné požiadavky na aktuálne trendy zdravej výživy a najnovšie výživové odporúčania. Zelené logo vám pomôže ľahšie sa orientovať pri výbere surovín najmä pre školské a iné inštitučné stravovanie. V produktoch Natur nepoužívame žiadne umelé dochucovadlá, konzervanty, farbivá a príchute.

Prezri značku

Dione

Dione je výberová rada zmrazeného ovocia, zeleniny a byliniek nielen od českých pestovateľov z Polabskej nížiny. Tieto produkty sú pre všetkých, ktorí uprednostňujú kvalitu nad cenou a chcú si dopriať to najlepšie po celý rok. Dione - mrazivo dobré!

Prezri značku

Agrimex

Foodservice Agrimex je rada zmrazeného ovocia a zeleniny, ktorá uspokojí všetky typy gastronomických prevádzok. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí pracujú ako s kvalitou, tak zároveň musia strážiť svoje vstupné náklady. Vo vreckách nenájdete žiadnu drť či neštandardné tvary.

Prezri značku

OTMA

Pod prémiovými značkami OTMA a OTMA GURMÁN sa skrývajú kečupy rôznych druhov a vynikajúcej kvality, ale aj hotové omáčky, prílohové studené (grilovacie) omáčky, paradajkové pretlaky a pyré. Kečupy Otma sú vyrábané z kvalitných a správne vyzretých paradajok podľa tajnej receptúry, vyladené podľa chuti našich zákazníkov. Kečupy značky Otma Gurmán obsahujú vysoký podiel paradajok, sú bez konzervačných látok a ľahko sa dávkujú.

Prezri značku

FELIX

Viac ako 60 rokov je značka FELIX najobľúbenejším rakúskym producentom kečupov a ďalších dochucovadiel. Na český trh dodávame ucelenú radu produktov vhodných najmä pre rýchle občerstvenia ako sú jednoporciové balenia kečupov a horčíc aj dávkovače. A to všetko vyrobené v Rakúsku!

Prezri značku

Lutosa

Lutosa - to je viac ako len zemiaky. Originálne belgické zemiakové prílohy tej najvyššej kvality vyrábané už od roku 1935 dodávame do profesionálnych kuchýň v neprebernej škále produktov. Doprajte svojim hosťom pravé belgické hranolky!

Prezri značku

DOMA

"DOMA chutí najlepšie"

Sortiment chladených produktov vyrábaných na Slovensku

Prezri značku

Naturli

Sme NATURLI'. Rastlinné jedlo robíme už od roku 1988 - chuťovo vyladené, 100% rastlinné alternatívy tradičných živočišnych produktov. Vyskúšajte sami a zažite tú ZMENU. Vyskúšajte raz týždenne "mäso-pôst". Staňte sa súčasťou udržateľného sveta! BE THE CHANGE

Prezri značku

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk