Jedálne s chuťou

Staňte sa skutočnými hrdinami jedálne

Sme tu pre všetkých, ktorí pracujú tam, kde sme sa ako malí naučili milovať paradajkovú omáčku, alebo ryžový nákyp. Rozdáváme užitočné tipy, triky, inšpirácie, aj konkrétne rady z prevádzkovania jedální. Zároveň pre vás máme aj konkrétne produkty, recepty a kompletný servis od profesionálov. Vybrané recepty sú odporúčané Národným tímom kuchárov AKC ČR a tiež Spoločnosti pre výživu.

Jedno nás spája: veľké panvice a hrnce. Poďme to spoločne rozpáliť a ukázat verejnosti, kto je tu skutočný hrdina jedálne a vie uvariť pre celú armádu hladných stravníkov. Najdete nás na tejto stránke, a sledujte aj český facebook


Štvrtok, 8. júl 2021

Buďte vynaliezaví. Ako deti

Ako nenásilne dostať do detí strukoviny a ryby? Poradíme vám. Stačí „múdro maskovať“. Čo napríklad bulgur do sekanej alebo zahustenie omáčky zeleninou? Ako urobiť z brokolice „superstar“ v obedovom menu? Alebo "což takhle dát si špenát"? Recepty, ktoré miluje Pepek námorník aj Vlk od Červenej Karkulky. A vedeli ste, že deťom do troch rokov by sa malo podávať celozrnné pečivo?

 

Buďte hraví. Ako by ste nikdy nevyrástli

Vracajú sa vám taniere s nedojedenými porciami? Máme tipy, s ktorými sa budú vracať vylízané ako zrkadlá: Používajte nové potraviny, postupy varenia, zaujímavé názvy a jednoduché ochutenie bylinkami.

 

Buďte vytrvalí. Deti vás budú milovať

Poznáme recept na úspech. Poradíme, ako uvariť lahodné jedlo za minimum peňazí. Päť tipov na suroviny, ktoré moc nestoja a z ktorých pripravíte kráľovské hody: strukoviny, zemiaky, kuskus, celé kura, tvaroh.

Produkty

Tiva 3500 g

Znojmia

Bestseller

Vyzkoušejte

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk