Chef Club

Jednoducho lepšie jedlo. Chef Club je unikátny gastronomický koncept, prinášajúci moderné kulinárske trendy do profesionálnych kuchýň. Dodávame vám tie najkvalitnejšie produkty overené skutočnými majstrami gastronómie a spolu s nimi tiež inšpiráciu, kreativitu a efektivitu.

Jedinečný gastronomický koncept pre skutočných kuchárov - to je Chef Club. Svojim priaznivcom pravidelne servíruje najposlednejšie novinky a kulinárske trendy zo sveta gastronómie. Chef Club, to sú tiež jedinečné produkty, zložené z kvalitných poctivých surovín od preverených dodávateľov. Produkty Chef Club pomáhajú majstrovským kuchárom pripravovať chutné jedlá z kvalitných surovín a držať tak vysokú kvalitu a prirodzenú chuť podávaných jedál.

Tí najpovolanejší z kuchárskeho oboru vám pod Chef Club predstavujú recepty, postupy i trendy. Kuchári, ale aj pekári a cukrári tak môžu sledovať novinky z domácej aj svetovej gastronómie. Nechajte sa tiež inšpirovať a užívajte si čistú radosť z kvalitného jedla a varenia ako takého. Viac podrobností nájdete na samostatných webových stránkach www.chefclub.cz.

Chef Club produkty

Zobraziť ďalšie produkty Chef Club

Chef Club recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk