Natur

Rada výrobkov pod značkou Natur spĺňa náročné požiadavky na aktuálne trendy zdravej výživy a najnovšie výživové odporúčania. Zelené logo vám pomôže ľahšie sa orientovať pri výbere surovín najmä pre školské a iné inštitučné stravovanie. V produktoch Natur nepoužívame žiadne umelé dochucovadlá, konzervanty, farbivá a príchute.

Banner_Natur

Takmer väčšina profesionálnych kuchárov si pri príprave jedál zakladá na používaní kvalitných surovín, v ktorých je len minimum prídavných látok. Zároveň si ale prajú, aby bolo jedlo chutné a ľahko sa pripravovalo. A práve tieto kritériá splňujú produkty Natur. V ponuke pod značkou Natur nájdete nie len koreniace prípravky, ale tiež cícer, fazuľu, celozrnné cestoviny, pšeno, ovocnú desiatu a veľa ďalšieho.

Pripravujte aj vo vašej reštaurácii kvalitné jedlá plné chutí a zjednodušte si varenie. Ak vyskúšate produkty Natur, budete príjemne prekvapení. K dispozícii sú výhodné balenia pre reštauračné zariadenia aj školské jedálne.

Objavte nečakané kombinácie produktov Natur vo vyvážených, výživných a chutných jedlách. Veľa inšpiratívnych receptov od skutočných kulinárskych špecialistov nájdete tiež na našich stránkach v sekcii recepty.

Natur produkty

Zobraziť ďalšie produkty Natur

Natur recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Out of Home
Meisslova 5
902 01 Pezinok

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk