Dione

Dione je výberová rada zmrazeného ovocia, zeleniny a byliniek nielen od českých pestovateľov z Polabskej nížiny. Tieto produkty sú pre všetkých, ktorí uprednostňujú kvalitu nad cenou a chcú si dopriať to najlepšie po celý rok. Dione - mrazivo dobré!

Mrazenie potravín je jedným z najšetrnejších spôsobov konzervovania potravín. Potraviny možno takto uchovávať pomerne dlhú dobu a týmto spracovaním nestratia takmer žiadne minerály, vitamíny ani živiny. Pokiaľ zmrazenie spojíte ešte so starostlivým výberom kvalitného ovocia a zeleniny, máte kedykoľvek k dispozícii ovocie a zeleninu veľmi vysokej kvality. To je základom každého profesionálneho kuchára a tiež je to základnou myšlenkou Dione.

Dione si zakladá na kvalite a odoberá ovocie, zeleninu a bylinky len od overených dodávateľov v dobe, kedy sú zrelé, teda najchutnejšie a najvýživnejšie. Tak, aby zákazníci Dione dostávali skutočne len to najlepšie. Dione, to sú rôzne druhy zeleniny, zeleninové zmesi, ovocie a bylinky pre profesionálnych kuchárov, ktorí si zakladajú na kvalite použitých surovín. Vďaka Dione hravo udržíte kvalitu jedál i vo vašej reštaurácii.

Chystáme pre vás kompletný online katalóg výrobkov Dione. Medzitým si môžete stiahnuť aktuálny katalóg tu.

Dione produkty

Zobraziť ďalšie produkty Dione

Dione recepty

Zobraziť všetky recepty

Novinky na váš e-mail

Kontakty

Orkla Foods Slovensko s. r. o.
Plátennícka 2
821 09 Bratislava

+421 903 284 476
food.service@orkla.sk